CV.ee tööelublogi

Millised on TOP oskused tootmis- ja tehnikavaldkonnas?

Millised on TOP oskused tootmis- ja tehnikavaldkonnas?

Tootmise ja tehnika põnev ja väljakutseid täis töövaldkond on saanud tehnoloogia võidukäiguga raputada ning sinna on lisandunud mitmeid põnevaid ameteid ja töörolle. Millised on TOP oskused tootmis- ja tehnikavaldkonnas, mida on vaja, et selles sektoris edukaks saada?

Tuleviku tööturg on suuresti oskuspõhine ning seetõttu tuleks oskused ka oma CV’sse märkida – kunagi ei tea, millal potentsiaalne tööandja võib sind oskuste põhjal üles leida ja sinuni hea võimalusega jõuda. 

Vaata, millised on TOP oskused tootmis- ja tehnikavaldkonnas ning lisa enda oskused samuti CV’sse! 

Digipädevus. Tänases digitaliseeritud ja arvutipõhises maailmas on digipädevus muutunud nii oluliseks oskuseks, et on vajalik väga suures osas töövaldkondades.

Täpsus. Tootmis- ja tehnikavaldkonnas võivad vead väga kalliks maksma minna, mis tõttu on täpsus ja detailsus eriti olulised omadused.

Milliseid oskuseid on vaja, et olla edukas juht? 1

Kriitiline mõtlemine. See oskus aitab prioritiseerida, millised punktid on olulised ja millised üliolulised ning selle põhjalt otsustada, kuidas edasi minna.

Töökindlus ja -turvalisus. Riskide hindamine ning oskus luua turvalisi tooteid on tootmis- ja tehnikavaldkonnas ülioluline oskus.

Robootika. Robootika oskus on oluline, et luua süsteeme ja masinaid, mis suudaksid täita ülesandeid, mida inimesed ei suuda.

Andmeanalüüs. Elame andmeajastul – maailm vajab inimesi, kes suudaks neid andmeid kasutades lahendada probleeme ja tulevikku prognoosida.

Probleemide lahendamine.  See oskus on tänapäeva tööturul üks olulisemaid ning tuleb kasuks ka tootmis- ja tehnikavaldkonnas.

Programmeerimine. Programmeerimine aitab lahendada arvutuslikke ja analüütilisi probleeme, mis tõttu tuleb programmeerimisoskus kasuks ka tehnikavaldkonnas.

Automatiseerimine (CAT). Arvutipõhiste ja automatiseeritud tehnoloogiate tundmine ja haldamine on tootmis- ja tehnikavaldkonnas ülioluline oskus.

Masinaehitus. Oskus luua masinaid ja tooteid, mis muudavad inimeste igapäevaelu lihtsamaks ja paremaks on tootmis- ja tehnikavaldkonna üks põhilisi eesmärke.

Tutvu kõikide töövaldkondade TOP oskustega SIIN ja lisa oskused ka oma CV’sse. Kõikide CV uuendajate vahel loositakse välja magusad auhinnad.

Jaga postitust

Loe lisaks