fbpx
CV.ee tööelublogi

Top Tööandjad teenindussektoris: tihe rebimine häälte nimel

Top Tööandjad teenindussektoris: tihe rebimine häälte nimel

01.12.2021-31.12.2021 viis CV-Online Estonia (CV.ee) läbi traditsioonilise Top Tööandja uuringu, millega selgitati välja inimeste eelistused tööandja valikul. Kokku osales uuringus rekordiliselt üle 8000 inimese üle Eesti, kes said märkida oma eelistatuima tööandja seitsmes erinevas ärisektoris.

Teenindussektoris toimusid kõige suuremad muutused ning see on ka ainuke sektor, kus esikolmik muutus täielikult. Tavaliselt IT ettevõttena tuntud BOLT TECHNOLOGIES OÜ kogus seekord enim hääli just teenindussektoris ning napsas endale teenindussektori esikoha. Kaugele maha ei jäänud ka APOLLO KOHVIKUD OÜ ja AS G4S EESTI. Teenindussektoris käis tihe rebimine häälte nimel igale positsioonile ning vaid mõnikümmend häält võis muuta tervet pingerea esimest otsa.

Bolti tööandja brändingu juht Kadi Poll märkis, et Boltis töötavaid inimesi köidab ettevõtte missioon. “Eranditult igaüks saab oma töös aidata kaasa maailma parandamisele ja panustada rohelisse tulevikku. Paljud peavad oluliseks ka personaalset ja kiiret kasvu – Boltis saab kasvada rahvusvaheliselt ja professionaalide keskel ning sealjuures omada ka piisavalt autonoomsust oma tööülesannete täitmiseks. Meile on väga oluline, et talendid, kes Boltis töötavad, oleksid jätkuvalt õnnelikud ja hoitud, ning need talendid, kes meiega veel liitunud pole, sooviksid seda esimesel võimalusel teha,” ütles Poll.

Boltis on rekordiliselt üle 1000 vaba ametikoha. Rohkem infot erinevate rollide kohta leiab Bolti karjäärilehelt aadressil careers.bolt.eu


Top tööandjad teenindussektoris

Kliki tööandja nimel, et vaadata tööpakkumisi CV.ee lehel.

  1. BOLT TECHNOLOGIES OÜ
  2. APOLLO KOHVIKUD OÜ
  3. AS G4S EESTI
  4. AQVA HOTELS OÜ
  5. EESTI RAHVA MUUSEUM
  6. MY FITNESS AS
  7. BENU APTEEGID
  8. ESTRAVEL AS
  9. EESTI RAHVUSRAAMATUKOGU
  10. WOLT EESTI OÜ

TOP 5 kriteeriumit, mis teevad tööandja atraktiivseks 

Uuringus osalejad said märkida, mis on nende jaoks tööandja valikul kõige olulisemad kriteeriumid.

Top Tööandja uuringut korraldab juhtiv värbamispartner CV-Online Estonia (CV.ee). Konkurss on pika ajalooga – Top Tööandjaid on valitud viimased 10 aastat. Analoogset konkurssi viiakse läbi terves Baltikumis katusbrändina Top Employer. Parimate tööandjate täispika pingereaga on võimalik tutvuda leheküljel https://hr.cv.ee/top-employer-tulemused-2022

Jaga postitust

Loe lisaks

Scroll to Top