fbpx
CV.ee tööelublogi

Decathlon Eesti otsib andekaid ja ambitsioonikaid spordihuvilisi liituma oma kasvava meeskonnaga

Decathlon Eesti otsib andekaid ja ambitsioonikaid spordihuvilisi liituma oma kasvava meeskonnaga

Spordientusiastide poolt tunnustatud poekett Decathlon Eesti otsib oma meeskonda andekaid inimesi, kelle kireks on sport ning kes oleks innukad tegema karjääri rahvusvahelises keskkonnas. Decathlon Eesti väärtustab iga meeskonnaliikme isiksust ja võtab arvesse nende arengupotentsiaali, et pakkuda töökeskkonda, kus kõik meeskonnaliikmed saavad üheskoos areneda ja kasvada.

1976. aastal Prantsusmaal asutatud Decathlonist on saanud ülemaailmne liider spordi- ja välivarustuse valdkonnas, pakkudes kõrgkvaliteetseid tooteid taskukohaste hindadega. Meil on üle 108 000 meeskonnaliikme, rohkem kui 1700 kauplust ja 300 erinevat töökontorit üle maailma ning muljetavaldav 15 miljardi euro suurune aastakäive. Decathlon pühendab end sportimisrõõmu kasvatamisele ja sportimisvõimaluste inimestele lähemale toomisele.

Decathloni missiooniks on luua uuenduslikku, kvaliteetset ja taskukohase hinnaga spordi- ja välivarustust, mis võimaldaks võimalikult paljudel spordiga tegeleda. Usume tööstusrevolutsiooni läbiviimisesse, spordi kättesaadavuse laiendamisesse ning et õiglase hinnaga on võimalik pakkuda tõelist väärtust.

Decathloni värbamisprotsess on hoolega kavandatud, et selgitada välja parimad kandidaadid, kelles leidub meiega sarnaselt kirge spordi vastu ning kelle põhiväärtused kattuvad meie omadega:

 • Elujõud: Positiivse ja energilise ellusuhtumise omaksvõtt.
 • Vastutus: Oma tegude eest vastutuse võtmine ja oma elu aktiivne kujundamine.
 • Suuremeelsus: Teiste suhtes kaastunde ja olemasolu ülesnäitamine.
 • Autentsus: Aususe ja läbipaistvuse praktiseerimine enda ja teiste suhtes.

Kui oled aktiivne spordihuviline ja unistad karjäärist rahvusvahelises keskkonnas, siis kutsume sind liituma Decathlon Eesti meeskonnaga. Pakume põnevaid võimalusi ja ootame sind kandideerima SIIN.

Decathloni värbamisprotsess on sama unikaalne kui meie kontseptsioon ja filosoofia. Valime hoolikalt välja meeskonna, kus on kõrgeima potentsiaaliga inimesed. Kasutame selleks mitmekülgseid rühmapraktikaid ja põhjalikke hindamismeetodeid. Decathloni värbamispäeval ootavad sind kaasahaaravad ja tähelepanelikud värbamistegevused, mis hõlmavad järgmist:

 • Tutvustus Decathlon Eesti kaupluste kontseptsioonist, eesmärkidest, väärtustest ning innovaatilistest tooteesitlustest Decathlon Baltikumi juhtidelt.
 • Juhtimise ja strateegilise mõtlemise töötoad.
 • Meeskonnaspordi harjutused, nagu jalgpall või korvpall, aidates sul luua tugevaid sidemeid potentsiaalsete kolleegidega.

Decathloni müügiassistendina (spordimängijana) on teil meie meeskonnas äärmiselt oluline roll. Teie kohustuste hulka kuuluvad:

 • Olla klientide jaoks esimene kontaktisik, pakkudes neile juhiseid ja aitades neil teha teadlikke otsuseid oma spordivarustuse osas.
 • Osalemine ülemaailmsetes uurimis-, arendus- ja juhtimisprojektides, mis pakuvad lõputuid arenguvõimalusi.
 • Aktiivse elustiili edendamine oma piirkonnas.
 • Nautida kolleegidelt saadavat pidevat tuge ja toetust ning soodustada koostöö- ja arengukultuuri.
 • Kaupluse ja tootepaigutuse organiseeritud hoidmine.
 • Omaks võtta Decathloni filosoofia proovida, õppida, võita ja korrata.

Decathlon Eesti ootab inimesi, kes on spordi osas kirglikud ning ambitsioonikad ja innukad looma muutust. Liituge meiega sellel põneval teekonnal ja saage Decathloni perekonna hinnatud liikmeks. Kandideeri juba täna!

Jaga postitust

Loe lisaks

Scroll to Top