fbpx
CV.ee tööelublogi

Miks mulle töökuulutuse reklaam sotsiaalmeedias?

VIDEO: Miks mulle töökuulutuse reklaam sotsiaalmeedias? 4

Tahaksid kuulda, miks on töökuulutuse reklaam sotsiaalmeedias ülimalt efektiivne lahendus lisakandidaatide leidmiseks ja kuidas kandidaatide sihtimine täpsemalt käib? Vaata CV.ee videot ning saad teada!

CV.ee tööportaal on üks suurimaid tööportaale Eestis, mida külastab igakuiselt üle 300 000 kandidaadi. Iga kandidaat jätab endast maha digitaalse jalajälje, mis võimaldab meil töökuulutuse reklaam sotsiaalmeedias efektiivselt sobiva sihtgrupini viia.

Kõige tüüpilisemad kandidaadi digitaalse jalajälje liigid:

  • kandidaat on CVs märkinud, et on huvitatud teatud kategooria pakkumistest
  • ta on vaadanud antud kategooria pakkumisi
  • ta on varasemalt kandideerinud selle kategooria pakkumistele
  • kandidaat omab varasemat kogemust teatud kategoorias

Ehk siis üldiselt on kandidaat jätnud maha oma detailse digitaalse jalajälje, mille alusel on võimalik meil väga täpselt sotsiaalmeedia töökuulutuse reklaami sihtida ehk viia töökuulutus just sobivate kandidaatideni, kes on ka päriselt pakkumisest huvitatud.

Lisaks sellele, et kasutame enda CV.ee andmebaasi andmeid, on meil võimalik ära kasutada ka Facebooki suurt andmebaasi, mis avab meie jaoks veel ühe suure digitaalsete andmete kogumi.

See toimib nii, et anname Facebookile ette enda digitaalsete jalajälgede kogumi ning palume sellel tööriistal leida neile inimestele sarnaseid inimesi. Seda kutsutakse ”Lookalike audience” sihtimiseks ehk sarnaste huvigruppide põhiseks sihtimiseks. Suures pildis ütleme Facebookile, et meil on üks suur andmebaas, mis koosneb sellise digitaalse jalajäljega inimestest ja nüüd otsi meile palun neile SARNASEID inimesi.

Nii on võimalik jõuda ka kandidaatideni, kes pole kunagi CV.ee tööportaali külastanud ja tööpakkumisi sirvinud, kuid nüüd näevad ettevõtte töökuulutust, sest on väga sarnased inimestele, kes seda meie andmebaasis on teinud.

Töökuulutuse reklaam sotsiaalmeedias on eriti kasulik veel ka seetõttu, et selle näitamiste korduste arv on suurem, kui orgaanilisel töökuulutusel, sest teeme töökuulutusele ka järelturundust. See annab võimaluse jõuda ka passiivsete kandidaatideni.

See tähendab, et inimene näeb ettevõtte töökuulutust sotsiaalmeedias rohkem, kui ühe korra ning nii on võimalik püüda ka neid kandidaate, kes esimesel korral pakkumist nähes ei kandideerinud veel ettevõtte töökuulutusele, kuid nüüd uuesti reklaami nähes võivad teha ettevõtte jaoks positiivse otsuse ning kandideerida töökuulutusele.

Jaga postitust

Loe lisaks

Scroll to Top