fbpx
CV.ee tööelublogi

Videovärbamine on tulevik, mis lihtustab uute töötajate leidmist

CV.ee ja iVCV kaasab töötajate leidmiseks tehisintellekti

Kui uute potentsiaalsete töötajate videovärbamine on enamike ettevõtete jaoks juba teada ja proovitud võimalus, siis CV.ee ja iVCV toovad üheskoos tööandjateni uudse tervikliku videovärbamise platvormi, mis tõhustab ja lihtsustab uute töötajate leidmist kasutades teaduslike meetodeid ja tehisintellekti võimekust.

iVCV on tehisintellekti ehk AI-põhine videovärbamise platvorm, mis pakub kandidaatide video CV-de üksikasjalikku ja erapooletut hindamist. See säästab oluliselt värbamisprotsessile kuluvat aega, asendades telefonivestlused ja intervjuud automaatse 10-sekundilise profiili analüüsiga,” ütleb CV-Online Estonia äriturunduse suunajuht Gertu Matikainen.

Ta selgitab, et uus iVCV teenus toimib kolme lihtsa sammuga: kandidaat salvestab vähemalt 20-sekundilise videona oma CV, kus räägib enda oskustest ja kogemustest. Seejärel analüüsib tehisintellekti algoritm mõned minutid videot ning kuvab tööandjale lihtsad ja graafilised tulemused, mis aitavad otsustada kandidaadi sobivuse üle otsitavale ametikohale.

Miks valida videovärbamine?

iVCV videovärbamine muudab talentide märkamise lihtsamaks, sest tehisintellekt analüüsib teaduslikke meetodeid kasutades automaatselt kandidaadi video CV-d ning annab seeläbi värbajale palju väärtuslikku lisainfot kandidaadi isiksuse, kehakeele ja oskuste osas juba enne täispika video vaatamist.

Tehisintellekt kasutab info kogumiseks kandidaadi mainitud märksõnu, hääletooni, sõnakasutust ning kehakeelt. Kuvatav analüüs annab võimaluse seejärel esmajärjekorras tutvuda nende kandidaatide video CV-de või intervjuudega, kelle profiil kattub ettevõtte ootustega.

Platvorm on mitmekeelne ja tehisintellekti analüüs hõlmab lisaks inglise keelele ka eesti ja vene keelt. Lisaks on muidugi värbajal võimalik kohandada intervjuude küsimusi ja kohandada seeläbi endale meelepärane kandideerimise teekond.

Haara võimalusest ja tutvu videovärbamise platvormiga, kasutades tasuta prooviversiooni

CV.ee on parimate tööpakkujate ning suurima levikanalite võrgustikuga tööportaal Eestis. Lisaks ka üks juhtivaid värbamisteenuseid pakkuv värbamispartner kogu Baltikumis. Pakume oma klientidele laia teenuste valikut ning laiaulatuslikku ja pidevalt arenevat töökuulutuste levikanalite võrgustikku üle kogu Baltikumi.

Loe rohkem iVCV teenuse kohta siit

Jaga postitust

Loe lisaks

Scroll to Top