fbpx
CV.ee tööelublogi

CV.ee tööturu uuring: 85% töötajatest teeb tööajast isiklikke toimetusi

CV.ee tööturu uuring: 85% töötajatest teeb tööajast isiklikke toimetusi

CV.ee läbiviidud tööturu kiiruuringust selgub, et 85% vastanud töötajatest on teinud tööajal isiklikke toimetusi. Isiklikku hingetõmbeaega võetakse enamasti 1-2h päevas.

CV.ee tööturu uuring paljastab: 85% töötajatest teeb tööajast isiklikke toimetusi 1

Peamine põhjus töö ajal isiklike tegevuste tegemisel on vajadus käia arsti juures või lahendada muid tervisega seotud probleeme, nii vastas lausa 85% töötajatest. Lisaks sellele tõi 75% vastanutest välja kiireloomuliste isiklike asjade lahendamise ning 38% mainis põhjusena tööpäeva lühendamist, kui tööülesanded on täidetud või ei ole piisavalt tööd.

Ligi 65% vastanud töötajatest märkis, et isiklike toimetuste tegemine töö ajast on nende ettevõttes kokku lepitud ja tavapärane praktika.

“Uuringu tulemused ei ole sugugi üllatavad, võttes arvesse paljude ettevõtete üleminekut hübriidtöömudelitele,” sõnab CV.ee värbamisekspert Andra Rand. “See näitab selgelt, et töötajad vajavad rohkem paindlikkust tasakaalustamaks töö- ja eraeluga seotud kohustusi.”

Uuringu viis läbi Alma Career Estonia OÜ (CV.ee) – pikaajaliste kogemustega värbamispartner, kes pakub laia portfelli tööandjatele ja tööotsijatele suunatud teenuseid ja erilahendusi.   

Jaga postitust

Loe lisaks

Scroll to Top