fbpx
CV.ee tööelublogi

Õige aeg uuendada oma CV-d tööportaalis

Õige aeg uuendada oma CV-d tööportaalis 6

Uuendatud ning aktiivse CV omamine CV.ee tööportaalis on ideaalne võimalus teha ennast tööandjate seas nähtavaks. Eriti käib see sinu kohta juhul, kui oled eriolukorra tõttu hetkel ajutiselt uut- või lisatööd otsimas. Kui eriolukord pole sinu töökohta aga veel seni mõjutanud, siis väga suure tõenäosusega võib lähitulevikus ootamatu olukord ka sind tabada. Seetõttu on meie hinnangul hetkel õige aeg uuendada oma CV-d tööportaalis.

Tööandjad on ”jahtimas” talente

Kuna eriolukord on vabastanud tööturul suurel hulgal talendikaid töötajaid, siis kasutavad paljud tööandjad olukorda ära, et napsata endale parimatest parimad töötajad. Nii on võimalik pärast eriolukorra lahenemist asuda koostööle parimatest parimate töötajatega. Tuleb ka ära mainida, et eriolukord ei mõjuta kõiki sektoreid ning paljud näevad selles just võimalust oma ettevõtte edasiarendamiseks.

Uuendatud CV annab võimaluse kiirelt reageerida

Ootamatu töö kaotamine või sundpuhkusele jäämine võib tekitada esialgu paanikat. Nii ei suuda sa keskenduda atraktiivse CV loomisele vaid oled sunnitud kiirelt tegutsedes edastama pooliku CV, mis ei ole perfektsuseni viimistletud. Võta juba täna aega ja vaata oma CV üle, nii jätad endale reageerimiseks rohkem aega ja suurendad tõenäosust, et just sina osutud valituks. Kuidas uuendada oma CV-d tööportaalis vigu vältides? Loe siit!

CV-d uuendades tuled veelgi paremini esile

Mida nähtavam sa tööandja või värbaja jaoks oled, seda kindlam saad olla selles, et töö otsib sind ise üles. See on justkui passiivne kandideerimine, kus tänu uuendatud CV-le jõuavad sobivad tööpakkumise soovitused sinuni ilma aktiivse kandideerimiseta. Pärast uuendatud CV-d võid olla üsna kindel, et hakkad saama tihedamini tööpakkumisi e-mailile, otsepöördumisi telefonitsi või ka sulle sobivamaid tööpakkumisi reklaamide näol sotsiaalmeedias ja internetiavarustes.

VII MIND CV-d UUENDAMA

Jaga postitust

Loe lisaks

Scroll to Top