
Väike palk või liiga suured ootused? Palgarahulolust ja kõigest muust.
Kas meil on väike palk või liiga suured ootused? Vastavad SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor ja Redgate Wealth investeerimise valdkonna juht Peeter Koppel.
Siit leiad kõik CV.ee tööelublogi artiklid valitud kategooriast.
Avasta » Podcast
Kas meil on väike palk või liiga suured ootused? Vastavad SEB majandusanalüütik Mihkel Nestor ja Redgate Wealth investeerimise valdkonna juht Peeter Koppel.
Uurime, miks esimene töökogemus on midagi enamat kui “lihtsalt töö”, kuidas sellest maksimum võtta ning kuidas noorena tööeluks valmis olla.
Kuidas tööandjana sotsiaalmeedia abil noorteni jõuda ehk tööandja bränding noortele. KOZIP jagab praktilisi kogemusi, kuidas luua sisu noortele.
Kuidas olla tõeliselt produktiivne ning leida tasakaal töö ja eraelu vahel. Praktilised nipid ja tööriistad, kuidas olla produktiivsem.
Võtame ette ühe keerulise, aga üliolulise teema – eksvangid ja kinnipeetavad tööturul ning nende võimalused tulevikus.
Koos ajutervise treeneri Evely Raudmetsaga otsime vastuseid, kuidas tööl vaimset tervist hoida, tööstressi vähendada ja mitte läbipõleda.
Epp Kärsin jagab kogemusi, kuidas meeskonnatöö suhtekoolitused aitavad luua ühtsemat tiimi läbi edukate suhete töö- ja eraelus.
Oled kunagi kaalunud, kas töö Austraalias võiks olla sinu jaoks? Kui jah, siis tea, et sa pole üksi ja kliki sellele lingile.
Miks ja kas valida kutseõpe? Sukeldume kutsehariduse maailma, et mõista, kuidas kutseharidus aitab inimestel leida oma kirg, arendada praktilisi oskusi ja avada uksi edukale karjäärile.
Keskendume eakatele tööotsijatele. Neile, kes soovivad tänasel tööturul mitte ainult hakkama saada, vaid ka silma paista ja teha kuldset karjääri kuldsetel aastatel.
Keskseks teemaks on tööturu trendid noorte ja eakate jaoks. Leiame üles erinevad megatrendid ning oskused, mille järele on tööturul suur nõudlus. Ja see aitab sul tööturul konkurentsis püsida.
Kas oled kunagi mõelnud, milline on mõtete mõju karjääriedule ja tööle?Siit leiad infot kehakeele ja mõttejõu omavahelisest mängust, mis aitaks sul tööturul edukam olla.
Uus aasta, uus mina? Punased lipud tööle kandideerimisel ja tööl olles, mida aastal 2025 jälgida. Räägime tööotsijatele ja töötajatele olulistest punastest lippudest, mida tähele panna.
Uuring paljastab diskrimineerimise tõelise ulatuse tööturul. Räägime diskrimineerimise mõjust töökeskkonnale ja jagame praktilisi nippe.
Keskendume sellele, kuidas tööl võimalikult vähe hoolida läbi parema suhtlemisoskuse. Kõike seda selle nimel, et tööl õnnelikum olla.
Tööga seotud stress, läbipõlemine ja terviseprobleemid on üha levinumad. Kas töötajate tööandja ravikindlustus võib olla hea lahendus?
Räägime (karjääri)valikute ristteel olemisest ja elulistest valikutest. Kui tunned end ummikus olevat, siis see vestlus on just sulle.
Aitame introvertide akadeemia abil introvertidel tööturul ja töökeskkonnas paremini hakkama saada. Või siis juhtidel neid paremini juhtida.
Sellest episoodist leiad vastusse, mis on täna organisatsioonide personalitöö fookuses. Eesti HR Seltsi personalijuhtimise aastauuringule vastas 302 valdkonna eksperti üle Eesti.
Kiiruuringu andmed näitavad murettekitavat lõhet jätkusuutlike tegevuste ja tööturu situatsiooni vahel. Episoodis süveneme koos Impact Day programmijuhiga jätkusuutlikkuse trendidesse.